Proofstack

Destek Patent ve Proofstack İş Birliği ile;


Cep telefonunuzdan ya da web sitesinden tek tuşa basarak notere gitmeye gerek kalmadan; eser, tasarım, buluş, belge, fikir, fotoğraf, sözleşme, senaryo, beste, ses kaydı ve tüm çalışmalarınızı; tarih, saat ve lokasyon bilgisiyle ne zaman yapıldığını tüm dünyada kanıtlayan belgeye birkaç saniye içinde sahip olabilirsiniz.

Telife konu eserleriniz, Bern Sözleşmesini imzalayan 173 ülke tarafından tanınır. Peki olası ihlallerde hak sahipliğinizi hızlı ve uygun maliyetlerle nasıl ispat edebilirsiniz?

Yerel yasal delillerle;

ü  Eser hak sahipliğinizi ispat edebilirsiniz.

ü  Hukuki süreçleri hızlandırabilirsiniz.

ü  Yerel yasal ihlalciler üzerinde caydırıcılık sağlayabilirsiniz.Nerelerde kullanabilirsiniz?
  • Hukuki mütalaalar, yazdığınız örnek sözleşmeler, kitaplar, makaleler, tezler daha yazım aşamasındayken hukuken korunan bir değer haline gelir.
  • Patent başvuruları öncesinde Türkiye’de ve dünyada saniyeler içinde; Form doldurmadan, vekalet vermeden, kimlik göstermeden ve küçük maliyetlerle yasal delille sahip olabilirsiniz.
  • Patente konu çalışma, aynı zamanda telife konudur. Patent başvuru öncesinde veya sürecinde değişen, eklenen veya paylaşılan içeriklerinizi koruma altına alabilirsiniz.
  • Ayrıca; Tek tuşla çekeceğiniz, durum, olay ya da belge fotoğraf/videosu nitelikli elektronik sertifika hizmet sağlayıcılar ya da tercih edilecek blockchain protokollerinde zaman damgalanır. Yer ve zaman bilgisi ile mahkemelerde kullanılmak üzere ve değiştirilemeyecek şekilde yasal delil oluşturabilirsiniz.

Proofstack nasıl kullanılır?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?