HaberlerÜretime Güç Katan Fuarlar 5 Aralık Tarihinde Tüyap Bursa’da


Eş zamanlı Hazırlanan Fuarlar, Üretim Teknolojilerinin Geldiği Son Noktayı Gözler Önüne Seriyor
Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği ( BUSİAD), Türk Patent Enstitüsü desteğinde hazırlanan İCAT 2013 Yeni Fikirler Yeni Buluşlar Fuarı ile BORUTEK 2013 Boru ve Boru İşleme Teknolojileri Fuarı, eş zamanlı olarak, 5 – 8 Aralık 2013 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü; “ Geçtiğimiz yıl 22 ülkeden 344 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan eş zamanlı Fuarlar yurtiçi ve yurtdışından 31 ülkeden 32.787 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve üretim teknolojilerinin geldiği son noktayı gözler önüne sermiştir. Bu yıl 4 ayrı salon ve fuaye olmak üzere toplam 30.000 m2 alanda ziyaret açılacak fuarlar 35.000 ziyaretçi hedeflemekte, metal işleme, sac işleme, elektrik, elektronik, otomasyon, hırdavat ve iş güvenliği, boru ve boru işleme teknolojileri konularındaki lider üretici ve ihracatçı firmalar ile yurtiçi ve yurtdışından gelecek profesyonellerin iş bağlantıları kurmalarına olanak sağlayarak üretime güç katmaya devam edecektir.” dedi.

Fuarlar; Yurtdışından Davetli Heyetleri ile Katılımcı Firmaları Buluşturacak
Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü; “Makine Yapan makinelerin fuarları olma özelliği ile eş zamanlı hazırlanarak büyük bir sinerji yaratacak. Fuarlar, yapılan etkin tanıtımlar ile yurtdışından ve yurtiçinden birçok ilden iş adamlarını endüstri zirvesinde ağırlayacak. “dedi.

Metal işleme makineleri ve CNC tezgâhları başta otomotiv yan sanayi olmak üzere genel makine sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde üretimin lokomotifi, ihracatın ikinci büyük şehri olan; tarım, gıda, otomotiv, tekstil, metal sektörlerinde büyük işgücüne sahip Bursa’da düzenlenecek Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’nda sektörün en önemli üretici ve ihracatçı firmaları, yurtiçi ve yurtdışından gelen profesyonellerle iş bağlantıları kuracak, teknolojide ulaşılan son nokta topluca sunulacaktır.

Fuarların düzenlenme zamanı içerisinde 6 ve 7 Aralık tarihlerinde, (TMMOB) Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi tarafından “Makine İmalat Teknolojileri Kongresi” organize edilmektedir. Makine imalat sektörünün gelişimi ve yaşayan sorunların tespit edilmesi, olası çözüm önerilerinin oluşturulması ve kamuoyu ile paylaşılması amacı ile düzenlenen kongre; Türkiye’de makine imalat sektöründe çalışanları üye, uzman ve yöneticiler ile kamu ve özel sektör temsilcileri ve bilim insanlarını bir araya getirecektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al