HaberlerUluslararası MÜSİAD Fuarı Yoğun Katılımla Gerçekleşti


Bu yıl 14. kez düzenlenen Uluslararası MÜSİAD Fuarı, CNR EXPO Center'da yerli ve yabancı binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşti. Fuar her sektörden firmaların yer aldığı katılımla oldukça renkli geçti.

Destek Patent Standına Yoğun İlgi
Bu yıl fuara özel "Anında Marka Başvurusu" sloganıyla yola çıkan Destek Patent, standıyla dikkat çektiği fuarda ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Yerli ve yabancı bir çok ziyaretçinin uğradığı Destek Patent standında, katılımcılara sınai haklar konusunda bilgilendirme yapıldı. Fuarın açılış gününde MÜSİAD heyeti de Destek Patent standına  özel bir ziyaret gerçekleştirdi.

Firmalar Markalaşma Konusunda Bilinçleniyor
Destek Patent Yurtiçi Markalar Bölüm Yöneticisi Şemsettin Boncuk fuar değerlendirmesinde, "Bu yıl ziyaretçilerimize MÜSİAD fuarına özel anında online marka başvurusu hizmeti sunduk. Gelen yoğun talepler, firmalarımızın markalaşma konusunda bilinçlendiğini gösterdi. Yerli ve yabancı katılımcıların bir araya geldiği MÜSİAD fuarında standımıza yapılan yoğun ziyaretler neticesinde tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz" diyerek sözlerini tamamladı.  

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al