Haziran 2012Uçan Araba Almaya Hazır mısınız?


Trafikte beklerken ah şuradan bir uçsam diyenler. Sizlere müjdemiz var. Uçan araba testlerini başarı ile gerçekleştirdi. Bu gidişle 2013 yılında yollara çıkacak.

Amerika'da yapılacak olan New York Araba Fuarı'nda, İstanbul başta olmak üzere trafik çilesi ile boğuşan illerde yaşayanlar için çok faydalı bir model tanıtılacak. Gerçeğe en yakın uçan araba tasarımı olan Transition, bu hafta içerisinde görücüye çıkacak. Fiyatını sizlere yavaş yavaş söylemek istiyoruz. Çünkü biraz pahalı. Transition adlı uçan arabada iki koltuk bulunacak. Ayrıca normal arabalardaki gibi 4 tekerleğin bulunduğu araç 279 Bin Dolar fiyata sahip olacak. Türk Lirasına çevirdiğimizde ise fiyat yaklaşık 500 Bin TL.

Araç karada 195 kilometre hıza ulaşabiliyor. Havada ise hızı 787 kilometreye kadar çıkabiliyor. Yalnız kalkış ve iniş durumlarında ufak bir pürüz var. Uçan araba inip kalkmak için pist gibi uzun bir yola ihtiyaç duyuyor. Dolayısıyla iniş ve kalkışlar öncesinde trafiğin olup olmadığını tahmin etmeniz gerekiyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al