HaberlerTürk Markası Avrupa Kalite Ödülü Aldı


Türkan Şoray’ın reklam yüzü olduğu ve yaklaşık olarak iki yıl önce Türkiye’de girdiği kahve sektörüne, yeni bir soluk getiren Gönül Kahvesi, açtığı şube sayısıyla 63’e ulaştı. Gönül Kahvesi, Türkiye’den sonra şimdi de yurtdışına adım attı. 

Avrupa Kalite Ödülü’ne Layık Görüldü  
Saraybosna’da ilk yurtdışı şubesini açan Gönül Kahvesi, Saraybosna ve Türkiye arası Ekonomik-Kültürel ilişkilere katkısı sebebi ile Lob’in Europe tarafından Saraybosna’da organize edilen 7. Avrupa Uluslararası Kalite Zirvesinde, Avrupa Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Avrupa Kalite Ödülü ile kalitesi tescillenen Gönül Kahvesi, aynı zamanda Türkiye’de kahve sektöründe verilen ilk ödülü almanın da gururunu yaşıyor. 

Ödülünü Uluslararası Diplomatlar Birliği Başkanı Guinther Meinel’den alan Gönül Kahvesi Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Yardımcı, katkılarının tarafsız kurumlarca görülüp takdir edildiğini belirterek; ''Başarımız artık tescil edildi. Bu ödülü almak bizleri bir sonraki başarılarımıza motive etmektedir. Avrupa Kalite Ödülü prestijli bir ödüldür. Bu ödüle bizi layık görenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. Gönül Kahvesi, Birleşik Arap Emirlikleri’ni kapsayan bir proje ile önümüzdeki 2 yıl içinde 5 şube daha açması planlıyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al