HaberlerTırsan Ar-Ge Merkezinde Başarılarına Devam Ediyor

Tırsan, Türkiye treyler sektörünün ilk ve tek Ar-Ge merkezinde başarılarına devam ediyor.
Tırsan Ar-Ge merkezi, sürekli olarak müşterilerinden gelen geri bildirimleri dikkate alarak kendini yeniliyor ve geliştiriyor. Tırsan kurulduğu 1977 yılından bu yana Türkiye treyler sektörünün öncü üreticisi olmanın yanı sıra, Avrupa'da da açık ara en geniş treyler ürün çeşitliliğini sunuyor. 4 milyon dolar yatırım ile 1.800 metrekare alan üzerine kurduğu ve 2009 yılında devreye aldığı Ar-Ge merkezinde, müşteri ihtiyaçlarına odaklı çözümler üretmeye hızla devam ediyor.

Tırsan Ar-Ge Müdürü Volkan Akıncı, yaptığı açıklamada, "Doğru treyler çözümünü üretmek için öncelikle müşterilerimizi dinleriz. Dolayısıyla, kavramsal tasarım, ister uçsuz bucaksız Rus steplerinde, isterse bir Alman lojistik şirketinin enformasyon teknolojileri merkezinde olsun, müşterilerimizle olan ilişkimizin başlamasıyla eş zamanlı olarak ilerleyen bir süreçtir. 

Türkiye'nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezinde, sahip olduğumuz mühendislik tecrübesi, 80'i aşkın teknik personeli ve her geçen gün yeni yatırımlarla geliştirdiğimiz tasarım ve test altyapısı ile şu ana kadar 10 farklı ürün gamında toplam 38 projeyi başarıyla tamamladık" dedi. 

Üniversitelerle İş Birliği

Akıncı, "Tırsan, başta üniversiteler olmak üzere çeşitli Ar-Ge ve test kuruluşları ile ortak çalışmalar yürütüyor. İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi ve Okan Üniversitesi ile birlikte çeşitli mühendislik çalışmaları sürüyor" ifadesini kullandı. 

Patent Başvurusunda 5, Ar-Ge'de 33. Sırada

Güçlü Ar-Ge altyapısı ve uzman kadrosu ile devamlı olarak yeni başarılara imza atan Tırsan, Türk Patent Enstitüsü tarafından yayınlanan, 2015 yılı birinci yarıyıl içerisinde patent başvuru sıralamasında Tırsan Treyler San. ve Tic. A.Ş. olarak 5. sırada yerini aldı. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al