HaberlerTasarım Dünyasının Kılavuzu 'Alldesign 2014' Sona ErdiAllevents tarafından BMW ana sponsorluğunda, Arçelik, Armaggan ve Işıklar Tuğla co-sponsorluğunda 21-22 Şubat 2014 tarihlerinde Hilton Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen "alldesign Uluslararası Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı" , tasarım dünyasını üçüncü kez İstanbul'da bir araya getirdi. 

Hayatımızın her alanına yön veren tasarımın ele alındığı alldesign 2014’ün konferans bölümünde uzman isimler tasarıma bakış açılarını ve ödüllü işlerini izleyicilerle paylaşırken, fuar alanında ise tasarımlarıyla öne çıkan firmalar en yeni ürünlerini sergiledi. Konferansları 1500 kişi izlerken, fuarı iki günde yaklaşık 8.000 kişi ziyaret etti.

Tasarım Dünyasına Işık Tutan Ürünler Tanıtıldı
Ana sponsor BMW’nin inovasyon ve tasarımı buluşturan elektrikli modeli i3, alldesign’da ziyaretçilerle buluştu. Sıfır karbon emisyonu ve hiçbir elektrikli aracın boy ölçüşemediği bir güce sahip olan BMW i3, tasarım olarak BMW markasının karakteristik stil özelliklerini taşıyan çizgilere sahip.

Son yılların endüstriyel devrimi olarak nitelendirilen üç boyutlu yazıcı (3D Printer) teknolojisini Türkiye’de hizmete sunan 3bfab | 3 boyut fabrikası, Türkiye’de distribütörlüğünü yaptığı, dünyada en çok satan 3D yazıcı markası Makerbot 'u ziyaretçilerle buluşturdu.

  

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al