HaberlerMerterli İş Adamları 2023'e Kilitlendi


Merter Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (MESİAD) Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 hedefleri doğrultusunda ülkemize daha çok döviz kazandırmak, Merter firmalarına yeni pazarlar, yeni müşteriler bulmak için kolları sıvadı.

Destek Patent
'in de üyesi olduğu MESİAD, gerçekleştirdiği etkinliklerden "MESİAD Üyeleriyle Buluşuyor' yemeğinde açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gecü, 'Hükumetimizin 2023 hedefleri doğrultusunda ihracatı artırmak ve Merter'e yeni pazarlar bulmak için ülke ülke geziyoruz.  Gittiğimiz ülkelerde Merter'in ne kadar büyük bir potansiyel olduğunu, dünya moda trendini yakından takip ettiğini verilen siparişlerin hızlı, zamanında ve güvenilir bir şekilde teslim edildiğini anlatıyoruz' diye konuştu.

Yusuf Gecü, ulaşım ve güvenlik açısından İstanbul'un en gözde yerlerinden birisi olması sebebiyle yurt dışından gelen alıcıların birinci tercihinin Merter olduğunu vurguladı. Gerçekleştirilen 'Mesiad Üyeleriyle Buluşuyor' yemeğine Destek Patent adına Merter Şube Yöneticimiz Yalçın ESER ve üye firmaların yetkilileri katıldı.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al