HaberlerMarka ve Patent Eğitimi Yalova'da


Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitimlere hız kesmeden devam eden Destek Patent gerçekleştirdiği çeşitli seminer ve toplantılarla sanayici, ihracatçı, üretici ve öğrencileri marka ve patent konularında bilgilendirmeye devam ediyor.

Marka ve Patent Konuşulacak
Destek Patent A.Ş. tarafından Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik marka ve patent eğitimi 12 Ocak Perşembe günü saat 10:00 ile 12:00 arasında  Yalova Ticaret Sanayi Odası merkezinde düzenleniyor. Markanın günümüzde öneminin giderek artması ve dünyada katma değerli ürünlerin ekonomilere olan katkısının konuşulduğu günlerde düzenlenen bu eğitim ile marka ve patent bilincinin yerleştirilmesi amaçlanıyor.

Yılın İlk Eğitimi Yalova'da
Eğitimci olarak katılacak olan Destek Patent A.Ş. Marka ve Patent Danışmanı Haydar Pirpir, Yalova'nın ticaret ve sanayi hacmi bakımından büyük bir potansiyele sahip olduğunun altını çizerek, "Destek Patent olarak çeyrek yüzyılı aşkın süredir bilgi ve tecrübemizi sanayicilerimizle paylaşarak marka ve patentin önemini anlatıyoruz. Marka ve patent dünyada hız kesmeden yoluna devam etmekte. Bizim de dünya standartlarına ulaşabilmemiz eğitimden geçiyor. Bu çerçevede yılın ilk eğitimini Yalova'da gerçekleştiriyoruz" şeklinde sözlerini ifade etti.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al