Mayıs 2012Marka Bulmak Burada Çok Kolay


Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de marka konusundaki bilinç günden güne artıyor. Özellikle marka değerlerinin şirketlere sağladığı ekonomik katkılar yeni markaların doğmasının önünü açıyor. 2011 yılını marka başvurularında rekorla kapatan Türkiye, 1 yıl içinde 110 bin marka başvurusu ile Fransa’yı da geride bırakıp Avrupa birincisi olarak 2012'ye girdi.

2011 yılında yaşanan bu gelişmelere paralel olarak yeni ve benzersiz bir marka oluşturmanın zor olduğunu düşünenler için www.satilikmarkalar.com.tr sitesi yenilenen arayüzü ile yayında.

Gelişmiş Detaylı Arama
Marka arayanların yanısıra, tescilli markasını satmak isteyenlerin de buluştuğu sitede yüzlerce kullanıma hazır marka yer alıyor. Gelişmiş detaylı arama özellikleri sunan sitede, farklı birçok kategoride marka bulmak mümkün.

Türkiye'de marka satışında detaylı arama özelliğini ilk kez uygulayan Satılık Markalar sitesi, faaliyet gösterilen sektöre özel marka araştırma, sınıflara göre marka araştırma, hatta yurtdışında faaliyet gösterilen ülkelere göre marka araştırma özellikleri ile kolay kullanım sunuyor.

“Satıldı” Etiketi Giderek Artıyor
Henüz yeniden lansmanı yapılmamış olmasına rağmen sitede hareketlilik dikkat çekiyor. 20’den fazla markanın satışının gerçekleştiği sitede, ziyaretçilerin satılan markaları ayrıca görebileceği “Satılanlar” bölümünde sayı giderek artıyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al