Yeni ManşetLES Türkiye “Yılın Üyesi” Ödülü Destek Patent’in OlduMerkezi Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ortaklığında yer alan Uluslararası Lisans Yöneticileri Derneği (LESI) 32 ülkede 11 bin 500 üyesi ile teknoloji transferi ve fikri mülkiyet hakları lisanslanması konularında profesyonellerin oluşturduğu saygın bir topluluk. LESİ’nin Türkiye kolu olan LES Türkiye’nin “Future Of IP Meetups” adlı toplantı dizisinin ilki 19 Temmuz Salı günü gerçekleştirildi.

“Future Of IP Meetups” toplantısında “Member of the Year Award” (Yılın Üyesi Ödülü) de sahibini buldu. Organizasyonun kuruluşundan günümüze kadar göstermiş olduğu yakın ilgi, destek ve çalışmalarından dolayı, Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz “Yılın Üyesi” ödülünün sahibi oldu.

“Fikri Hakların Bugünü ve Geleceği” konulu konuşmasının ardından ödülü takdim edilen Yamankaradeniz, “LES Türkiye, kurulduğu günden bu yana Üniversite – Sanayi ve Hukuk profesyonellerini bir araya getirerek etkin iş birliktelikleri sağlıyor. Bugüne kadar uluslararası sertifikasyona sahip üyeleri ile eğitimler düzenleyerek fikri mülkiyet dünyasını, hem hukuksal hem de ticari boyutta genişletmede büyük katkısı oldu. Böyle etkin bir kurumun üyesi olmak ve birlikte faaliyet gösteriyor olmak, ülkem, sahibi olduğum kurum ve kişisel değerlerim adına beni onure ediyor. Bana layık görülen “Yılın Üyesi” ödülü için de tüm Les Türkiye ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al