Yeni ManşetKapadokya IP Günleri’ndeyiz!
Teknoloji Transferi ve Fikri Mülkiyet Hakları kavramlarında yaşanan bilgi karmaşasının giderilmesi ve bu kavramların daha iyi anlaşılabilmesi için 29 - 30 Eylül’de Erciyes Teknopark tarafından “Kapadokya Uluslararası IP Günleri” etkinliği düzenlenecek.

Türk Patent Enstitüsü ve European IPR Helpdesk tarafından desteklenen ve 2 gün boyunca devam edecek etkinliğe, fikri ve sınai mülkiyet ile ilgili hem yurt içinden hem de yurt dışından çok önemli kurumların üst düzey temsilcileri ve Teknoloji Transfer Ofisleri katılacak.

Etkinlik kapsamında; ülkemizde fikri ve sınai mülkiyet ile ilgili yasa ve mevzuat sıkıntıları ve bu sıkıntılardan dolayı Teknoloji Transfer Ofislerinde yaşanan sorunlar ile birlikte, yeni Patent Yasası konuşulacak. 

Etkinlikte, Destek Patent Yönetim Kurulu Üyesi, Türk ve Avrupa Patent Vekili Ersin Dereligil konuşmacı olarak yer alacak. Destek Patent Satış Direktörü İlhan Erdoğan ve Solo Bölgeler Müdürü Zeki Öztürk de katılım gösterecek.
 
Ürgüp Dinler Hotel’de gerçekleşecek etkinlik, katılımcıların önemli networkler oluşturmasına katkı sağlayacak. Ayrıca katılımcılar, etkinlik süresince Destek Patent standımızı ziyaret ederek sınai mülkiyet ile ilgili merak ettikleri sorulara yanıt alabilecek.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al