Haberlerİnovasyon Liderleri Nisan Ayında İstanbul’a Geliyor


Türkiye’nin en büyük inovasyon ağı olan Açıkinovasyon öncülüğünde bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilecek olan 'İnovasyon Buluşmaları'na dünyaca ünlü liderler geliyor.

28-29 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan zirvede, şirketler için 'sürdürülebilir büyüme'yi sağlayan unsurlardan biri olan inovasyon konuşulacak. Zirvede, dünyaca ünlü inovasyon liderleri,  inovasyonun kârlılık, sürdürülebilirlik ve verimliliğe etkilerine dair ilham veren örnekleri paylaşacak.

Fortune tarafından dünyanın en etkili 40 CEO’sundan biri seçilen Cinnabon Başkanı Kate Cole, kısa sürede şirketi milyar dolarlık cirolara ulaştırmasının ardındaki sırları katılımcılarla paylaşacak.

FutureWorld Uluslararası Global İş ve Teknoloji Think Tank Kuruluşu Kıdemli Ortağı Neil Jacobsohn, global iş liderlerinin 'gelecek tasarımları'ndan örnekler sunacak. Fortune’ın 'Amerika’da Çalışılacak En İyi 100 Şirket Listesi'ne giren pek çok şirkete liderlik gelişimi danışmanlığı yapan RCB Üst Düzey Programlar İnovasyon Direktörü Dr. Steven D. Olson, inovasyonun liderliğe olan etkisini katılımcılara aktaracak.

Açıkinovasyon’un kurucusu Yakup Sezer, inovasyon ve sürdürülebilir büyüme arasındakidoğrudan ilişkiyi esas alan inovasyon kültürünü Türkiye’de geliştirmek amacıyla bu buluşmaları gerçekleştirdiklerini belirtti.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al