Basın BültenleriDestek Patent’ten Konyalı çocukları gülümseten destek


Destek Patent, Colgate Palmolive’in “Parlak Gülüşler, Parlak Gelecek” projesini destekliyor.

Türkiye’de 30 yıldır marka ve patent vekilliği hizmeti veren Destek Patent, Colgate tarafından gerçekleştirilen “Parlak Gülüşler, Parlak Gelecek” projesi kapsamında Meram Kozağaç Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İlkokulu’na malzemenin ulaşmasını sağladı.

Destek Patent, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Colgate Palmolive tarafından sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla gerçekleştirilen “Parlak Gülüşler, Parlak Gelecek” projesini destekliyor. Proje kapsamında çocukların ağız ve diş sağlığı bilincini artırma yolunda diş fırçası ve diş macunları Destek Patent tarafından belirlenen Meram Kozağaç Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İlkokulu öğrencilerine dağıtıldı.

Okula yapılan ziyarette Destek Patent Bölge Müdürü Hasan Ataseven ve Konya Şube Yöneticisi Hülya Doğan dış fırçası ve diş macunlarını sınıf gezerek çocuklara dağıtımına yardımcı oldu. Şirket yöneticileri ve okul personelinin de yer aldığı etkinlikte çocuklar dağıtılan paketleri aldılar ve ağız bakımı ile ilgili genel bilgileri aldılar.

Destek Patent Bölge Müdürü Hasan Ataseven: “Öğrencilerin ağız ve diş sağlığı bilincini artırıp sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Colgate Palmolive’in bu projesine katkıda bulunduğumuz için çok mutluyuz.” dedi.

Destek Patent Konya Şubesi’nin nisan ayında yaptığı ziyaret sırasında dağıtılan 500 adet diş sağlığı ürünü öğrenciler tarafından sevinçle paylaşıldı. Destek Patent’e maddi ve manevi katkılarından dolayı teşekkür eden okul müdürlüğü, yeni projelerde birlikte olmak istediğini dile getirdi.

Parlak gülücükler için işbirliği

Colgate Palmolive’in 2006 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı’nın desteği, Ağız ve Diş Sağlığı Derneği ve TOÇEV’in işbirliğiyle yürüttüğü projede yüz binlerce ilköğretim öğrencisine ulaşılarak ağız ve diş sağlığı eğitimi verdi. Proje kapsamında, özel eğitimli öğretmenler tarafından sınıflarda eğitici çizgi film, posterler ve oyunlarla eğitim verilmektedir. Öğrencileri motive etmek amacıyla çocuk diş fırçası ve diş macunu numuneleri de hediye ediliyor.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka, Patent ve Tasarım Tescili başta olmak üzere, Sınai Mülkiyet Haklarına ilişkin tüm işlemlerinizde Destek Hep Yanınızda…

HİZMETLERİMİZ

Marka, Patent ve teknolojik gelişmeler hakkında güncel haberleri takip edin...

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer,
büyüyemez!
Bilgi Al

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al