HaberlerDestek Patent TV Yeni Yüzüyle Yayında


Türkiye’de 30 yıldır marka ve patent vekilliği hizmeti veren Destek Patent, internet ortamında yayın yapan Destek Patent TV ile patent, marka tescili ve endüstriyel tasarım hakları konusunda güncel ve bilgilendirici videolar yoluyla bilgi paylaşımını kolaylaştırıyor. 

Türkiye’nin lider marka ve patent danışmanlığı şirketi Destek Patent tarafından kurulan Türkiye’nin ilk marka ve patent web TV’si Destek Patent TV, yaklaşık 2 yıldır dünyada olan gelişmeleri ve değişen şartları internet ortamı üzerinden en kolay şekilde kamuoyuyla paylaşıyor. Destek Patent uzmanları değişen dünya teknolojilerini, bu teknolojilerin arkasındaki patentleri ve yükselen markaların arkasındaki gerçekleri, patentli olmanın bir ürüne kattığı değeri Destek Patent TV’de paylaşıyor ve uygun örnek olayları yorumluyor.

Marka ve patent bilincinin oluşmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini belirten Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, “Destek Patent TV’yi kurmaktaki amacımız, çalışmalarımızı daha global hale getirmek için dünyada olan gelişmeleri ve değişen ekonomik şartları müşterilerimizle yakından paylaşmaktır” dedi. 

Dopdolu İçerik, Modern Tasarım
Destek Patent TV’nin içeriğinde patent ve marka dünyası ile ilgili her tür video paylaşılıyor. Farklı kategorilere bölümlenen sitede, Etkinlikler bölümünde en güncel etkinliklerden videolar, Uzman Görüşleri bölümünde marka, patent ve tasarım konusunda uzmanların bilgilendirici videoları, Röportajların altında farklı sektörden profesyonellerle yapılan söyleşiler yer alıyor. Ayrıca Ar-Ge merkezine sahip şirketler için çok faydalı bir sistem olan TRİZ hakkında da özel bir bölüm bulunuyor. Patent dünyasının renkli ve mizahi yönünü sergileyen videolar ise Patent Komedi bölümünde sunuluyor.

Destek Patent TV sayfalar arasında kolayca geçiş yapılmasına olanak veren, modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Kullanıcıların videolara yorum yapma imkanı ve videoları sosyal medyada paylaşma olanağı da unutulmamış. 

Destek Patent TV ile müşterilerinizin katma değerli ürün üretimine destek sağlamaya ve bu konuda çalışmalara öncü olmaya gayret edeceğiz” diyen Kemal Yamankaradeniz, iki trilyon dolarlık milli gelir ve beş yüz milyar dolarlık ihracat olarak belirlenen Türkiye’nin 2023 hedefine, Destek Patent TV olarak yapılacak bilinçlendirme ile katkı sağlamak istediklerini sözlerine ekledi.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al