Basında Çıkan HaberlerDestek Patent Proofstack’den “Mevzuatlara Uyumlu Delil Üretimi” için iş birliği


Türkiye’nin blockchain teknolojisinde uluslararası ödüllü ilk Şirketi Proofstack* ile 35 yıldır Türkiye'de fikri ve sınaî mülkiyet hakları alanında sektör liderliğini koruyan Destek Patent arasında işbirliği protokolü imzalandı.


Yapılan işbirliği sayesinde artık proje ve eserlerin korunması için gereken yasal deliller,Türkiye ve dünyadaki mevzuatlarla uyumlu olarak elde edilebilecek.

Destek Patent’in fikri sınai haklar alanındaki tecrübesi, Proofstack’in blockchain protokolleri ve nitelikli sertifika sağlayıcıları ile gerek Türkiye gerekse de dünya mahkemelerinde geçerli çoklu yasal deliller elde edilebilecek olmasının yanı sıra fikri ve sınai haklarda gerekli başvurularla ilgili hizmetler de alınabilecek.

Patente konu çalışmalar ve belgeler için,başvuru hazırlık sürecinde bile,diğer ülkelerin mahkemelerinde geçerli yasal deliller elde edilebilecek Türkiye’de 5070 sayılı kanuna uygun zaman damgası delili ve Avrupa Birliği’ nde 910/2014 sayılı eIDAS yasasına uygun ve 28 AB ülkesinde geçerli yasal delil elde edilebilecek veya Blockchain üzerine inşa edilen protokolleri(Bitcoin, Ethereum ve Litecoin)tanıyan ülkeler nezdinde yasal delillere sahip olunabilecek.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al