Yeni ManşetDestek Patent, 18-22 Mayıs 2019 tarihleri arasında Boston’da gerçekleşecek olan INTA 2019 Kongresi’ne katılım sağlayacak.
Destek Patent, 18-22 Mayıs 2019 tarihleri arasında Boston’da gerçekleşecek olan 141. INTA (International Trademark Association) Kongresine katılım sağlayacak. Her yıl farklı lokasyonlarda düzenlenmekte olan INTA Kongresi, dünyanın dört bir yanından ve çeşitli sektörlerden marka sahiplerinin, Fikri Mülkiyet profesyonellerinin ve servis sağlayıcılarının bir araya geldiği en büyük ve en etkili kongredir. 

Sosyal girişimci ve rekor sahibi profesyonel sporcu Michael Haddad’ın 19 Mayıs Pazar günü açılış konuşmasını yapacağı INTA’da beş gün boyunca “İnternette ve Dijital Medyada Sahtecilik ve Korsanla Mücadele”, “Genel Veri Koruma Yönetmeliğinden 1 yıl sonra dünya nasıl değişmiştir?”, “Yapay Zeka, Markaya Nasıl Uyarlanır?”, “Dijital Çağda Fikri Mülkiyet Hukuku Firmalarının Geleceği”, “Değişen Zamanlar: Çevremizdeki Perspektifleri En Üst Düzeye Çıkarma” gibi küresel fikri mülkiyet tabiatını hızla değiştiren çarpıcı konu başlıkları ele alınacak. 

Siz veya meslektaşlarınızdan herhangi biri bu süre zarfında delegelerimizden biriyle görüşmek isterseniz, bizimle iletişime geçin global@destekpatent.com.tr

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al