Nisan 2013Destek Global Danışmanlık


Destek Patent ortaklığı ile kurulan Destek Global danışmanlık şirketi geniş ürün yelpazesi ile her sektörden finansal danışmanlık ihtiyacı olan ve büyümeyi hedefleyen şirketler için özel çözümler üretmeyi hedefliyor. 

Destek Global müşterilerine 4 ana başlıkta hizmet sunuyor; 


1. Sermaye Finansmanı 
2. Borç Finansmanı 
3. Finansal Danışmanlık 
4. Aracılık Hizmetleri 

Sermaye finansmanı başlığı altında verilen hizmetler; Şirket Satın Alımları ve Birleşmeleri, Finansal Ortaklık, Stratejik Ortaklık ve Şirket Değerlemeleri olarak 4 alt başlıktan oluşuyor. 

Borç finansmanı ürününde öne çıkan en önemli unsurlardan biri Proje Finansmanı. Burada amaç proje sahibinin finansman problemini çözerken doğru finansman kaynaklarına ulaşılmasını sağlamak. 

Destek Global’in hizmet verdiği proje finansmanı alanlarından bazıları; 

• Enerji 
• Ofis ve/veya Konut 
• AVM Yatırımı 
• Sağlık Yatırımı 
• Turizm Yatırımı 

Destek Global’in üçüncü ürünü olan Finansal Danışmanlık içerisinde ise büyümeyi hedefleyen müşteriler için yeni pazar yaratılması, sektör incelemeleri, mali fizibilite, mali risk yönetimi ve halka arz hizmetleri bulunuyor. 

Destek Global, faizsiz bankacılık olarak da adlandırılan Katılım Bankacılığı’nın çeşitli ürünlerini müşterilerine anlaşması olan bankalar aracılığı ile sunuyor. Cenevre, Londra, New York Paris ve Pekin gibi şehirlerde bulunan dünyanın önde gelen bankaları ile olan anlaşmalar vasıtasıyla Destek Global, dış ticaretin finansmanında kullanılmak üzere yeni kredi limitleri bulunmasına aracılık ediyor. 

Şirketin bir diğer hizmeti ise firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak yurtdışında şirket kurulması, hesap açılması, şirketin günlük yönetimi, sekreterlik hizmetleri ve şirketin kurulduğu ülkedeki vergi usul kanunlarına uygunluğun sağlanması, bulunduğu ülkenin makamlarıyla resmi yazışmaların yapılması ve bütün hizmetlerin raporlanması hizmetlerinin verilmesi olarak özetlenebilir. 

Danışmanlık hizmeti ve detaylı bilgi almak için Destek Global’e info@destekglobal.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al