HaberlerÇocukları Güvende Tutacak Akıllı Cep Telefonu
Görüntüsü itibari ile bir çocuk saatinden farkı olmayan Wiky Watch, aynı zamanda bir cep telefonu. Piyasadaki herhangi bir operatöre ait SIM kart ile rahatça çalışabilen bu akıllı telefon için, küçük paketlerde sunulan internet ve dakika yeterli gelecektir.

Wiky akıllı çocuk telefonu ile birlikte gelen uygulama sayesinde çocuğunuzu anlık takip edebilir, iletişim kuracak kişilere karar verebilir, belirlenen alan dışına çıktığında ise mesaj alabilirsiniz.

Uygulama sayesinde harita üzerinden saati kullanan kişinin konumunu anlık olarak görebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz alanın dışına çıkıldığında uygulama size bildirim yolluyor. Bu sayede çocuğunuzu istemediğiniz alanlardan uzak tutabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz acil bir durumda SOS tuşunu kullanarak son konumun listedeki isimlerle paylaşabiliyor.

Çocuğunuz gün içinde kaç adım attı, ne kadar yol aldı ve ne kadar kalori harcadı gibi sağlık verilerine de yine bu akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Wiky Watch’u  teknolojik marketlerde ve oyuncak dükkanlarında satışa sunulacak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al