HaberlerBaşarı Öykülerinden İlham Almak için, Fuar’dayız

Her yıl binlerce üst düzey yöneticinin katıldığı Perakende Günleri, bu yıl 25-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Katılımcıların başarı öykülerinden ilham almak için Destek Patent ve Destek Global olarak fuardayız.

Perakende Günleri, 2001 yılından bu yana düzenleniyor. Perakende Günleri çatısı altında iki gün boyunca Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı da yapılıyor. Konferans boyunca Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacılar yeni uygulamaları ve perakende dünyasının en güncel modellerini gündeme getiriyor. İkinci gün ise sektörü aydınlatanların büyük ödülleri, “Perakende Güneşi Ödülleri” töreniyle sahiplerini buluyor. Sektörde bilginin paylaşıldığı, üretildiği, farklı görüşlerin buluştuğu, işbirliği olanaklarının yaratıldığı en büyük platform olan Perakende Günleri’ne her yıl binlerce üst düzey yönetici katılıyor.

Etkinlik kapsamında düzenlenecek olan İstanbul Perakende Fuarı ise, kurumların Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri ile markalaşma yolculuklarını aktarması açısından en fazla ilgi gören bölüm...

“Ülkemizin daha fazla başarı öyküsüne ihtiyacı var”
Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal Yamankaradeniz, Perakende Günleri’ne verdikleri değeri şöyle anlatıyor: “Perakende Günleri, çalışanlara, sektörün genel yapısını daha net görebilme ve sektör dinamiklerini daha yakından tanıyabilme imkânı sağlıyor. İş dünyasının başarılı isimlerinin hikâyelerini dinlemek ve yapılan çalışmaları gözlemlemek, yalnızca ziyaretçiler değil katılımcılar açısından da oldukça önemli. Çünkü ülkemizin daha fazla başarı öyküsüne ihtiyacı var. Biz, o başarı öykülerine tanık olabilmek ve başarmak için yola çıkanlarla tanışmak için fuardayız. Başarmak isteyen, başarı yolunda kendileri ile birlikte marka yolculuğu arayanlara yapabileceğimiz katkıyı bu fuarda yüz yüze anlatmak istiyoruz.” 
Perakende Günleri, 15’inci yılında 50 ülke ve 5 bin 700’den fazla katılımcıyı ağırlayacak. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al