HaberlerASUS'a En İyi İnovasyon Ödülü


Dünyanın ilk üçü bir arada bilgisayarı ASUS Transformer Book Trio 'Donanım ve Bileşenler' kategorisinde 2014 CES En İyi İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü.

ASUS, ürünlerinden 17’sinin, prestijli 2014 CES İnovasyon Ödülü kazandığını duyurdu. Ödüller, altı kategoride geniş bir yenilikçi tasarım ve teknoloji yelpazesini kapsıyor: Bilgisayar Donanımı ve Bileşenleri, Bilgisayar Çevre Birimleri, Oyun Donamımı ve Çevre Birimleri, Ev Ağı, Portatif Medya Oynatıcıları ve Aksesuarları ile Yazılım ve Mobil Uygulamalar. Bu etkileyici ödül sayısı, ASUS’un ürünlerine ve hizmetlerine insan odaklı, yenilikçi tasarımla şekillenen yaklaşımının tanınmasını da net bir şekilde gösteriyor. Hepsinin üstünde, 2014 CES En İyi İnovasyon Ödülü’nü kazanan ASUS Transformer Book Trio, böylece kendi kategorisinde en üstün dereceyle onurlandırılmış oldu.  

Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı ile beraber her yıl düzenlenen CES İnovasyon, Tasarım ve Mühendislik Ödülleri, tüketici elektroniği alanındaki üstün mühendislik ve tasarım çalışmalarına veriliyor ve ürünler, bağımsız endüstriyel tasarımcıların, mühendislerin ve ekonomi muhabirlerinin oluşturduğu seçkin bir panel tarafından değerlendiriliyor. ASUS Transformer Book Trio: En İyi İnovasyon Ödülü  'Bilgisayar Donanım ve Bileşenleri' kategorisinde CES En İyi İnovasyon Ödülü’nü kazanan ASUS Transformer Book Trio, böylece en üstün ödüllerden birini almış oldu. ASUS Transformer Book Trio, Windows 8 / Android dizüstü bilgisayar, 11.6 inç Android tablet veya istasyon harici bir monitöre bağlandığında Windows 8 masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilen çift işletim sistemli ultra taşınabilir bir cihaz.  Ödül sayısı 17’ye yükseldi ASUS ürünleri bu yıl altı ayrı ödül kategorisinde toplam 17 ödül kazanarak geçen yılın 15 olan ödül sayısını geçti. ASUS ZENBOOK, güçlü bir Intel® Core™ işlemci, hızlı SSD depolama ve 2560 x 1440 WQHD çoklu dokunmatik 13.3 inç ekran barındıran pürüzsüz çizgileriyle bu yılın 'Bilgisayar Donanımı ve Bileşenleri' kategorisinde ödüle layık bulundu.

ASUS’un CES 2014’te ödül alan tüm taşınabilir bilgisayarlarının listesi ise şu şekilde; 2014 CES En İyi İnovasyon Ödülü Kazananı ASUS Transformer Book Trio Dizüstü bilgisayar, tablet ve masaüstü bilgisayar tek bir ultra portatif cihazın içinde. Bir tuşa basarak Windows 8 ile Android tablet arasında geçiş yapabilme becerisine sahip olan Transformer Book Trio, iş ve oyun için eşsiz bir üçü bir arada esnekliği sunuyor. Windows 8 dizüstü bilgisayar modunda Intel® Core™ işlemciye sahipken, ayrılabilir 11.6 inç ekran ayrıca kendi Intel® Atom™ işlemcisini barındırıyor. İstasyonu, harici bir monitör ile bir Windows 8 masaüstü bilgisayar olarak da kullanılabiliyor. 2014 CES İnovasyon Ödülleri kazanan ürünler Bilgisayar Donanım ve Bileşenleri ASUS N550 ASUS N550 dizüstü bilgisayar, SonicMaster Premium teknolojisini ve bir dizüstü bilgisayarda ilk kez dörtlü hoparlör dizisini barındırıyor. Harici SonicMaster subwoofer ile bir arada gelen bilgisayar, etkileyici sinematik sesler sağlıyor. N550, güçlü dördüncü nesil Intel® Core™ işlemci, NVIDIA® GeForce® oyun seviyesi ekran kartı ve parlama yapmayan, sağlam ve şık bir metalik kasaya 178 derece geniş görüş açısıyla yerleştirilmiş Full HD 1080p IPS ekran özelliklerine sahip.   ASUS Transformer Book T100 ASUS Transformer Book T100, Intel® Atom™ dört çekirdek işlemci ve tek başına bir Windows 8.1 tablet olarak da kullanılabilen, ayrılabilir 1366 x 768 IPS ekran ile 10.1 inçlik, ultra portatif bir dizüstü bilgisayar. USB 3.0 ile 11 saatlik pil ömrü ve önceden yüklenmiş Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2013 paketi ile bu cihaz tüm gün kullanmaya uygun.   ASUS ZENBOOK Çok güzel bir tasarıma sahip ASUS ZENBOOK, güçlü bir Intel® Core™ işlemci, hızlı SSD depolama ve sadece 3 mm kalınlığındaki ultra hafif bir alüminyum kasada bulunan, 2560 x 1440 WQHD çözünürlüğe ulaşabilen 13.3 inç çoklu-dokunmatik kapasitif ekran içeriyor. 32 aşamalı titiz bir sürecin sonucu olarak ZENBOOK, eşsiz “kıvrımlı metal” tasarımı sayesinde konforlu bir his yaşatıyor. Serinin son modeli UX301 / UX302, sağlam ve pürüzsüz Corning® Gorilla® Glass 3 tabakası ile bu cihazın üstünlüğünü bir kat daha artırıyor. Oyun Donanımları ve Çevre Birimleri ASUS ROG G750 Oyun meraklıları için tasarlanan ASUS ROG G750 oyun dizüstü bilgisayarı, dördüncü nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX 700M serisi GPU’ların yanı sıra en yeni bağlantı standartlarını içeriyor. İyileştirilmiş ses çıkışları, ROG oyun dizüstü bilgisayarları için özel olarak tasarlanan ASUS ROG AudioWizard ses ayarlama özelliklerine sahip ASUS SonicMaster teknolojisi ile sağlanıyor. Tepkisel ve sağlam arka aydınlatmalı tuşlar ile ayrı yön tuşları mükemmel kontrol sağlıyor; bunun yanı sıra güçlü arka havalandırmalı çift tahliye sistemi sıcak havayı ve pervane gürültüsünü oyunculardan uzak tutuyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al