HaberlerAnadolu Markaları Yarışması Başlıyor


Anadolu Markaları Yarışması, İstanbul dışındaki illerde marka bilincini yerleştirmek, marka olma konusunu öne çıkarmak ve bu illerdeki markalaşma stratejilerini, marka olma yolunda ilerleyenlerin başarı öykülerini bir araya getirip ödüllendirmek amacıyla gerçekleşiyor. Böylece diğer Anadolu şirketlerine de modeller yaratılabilecek. 

Ödüller 2 Gruba Ayrılıyor
Verilecek ödüller 2 gruba ayrılıyor. Bu sınıflandırmayla markalaşma yolunda ilerleyen daha fazla sayıda şirketin öyküsü öne çıkabilecek.

Birinci grupta büyük şirketler değerlendirilecek. Büyük jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda, Ticaret, Tarım ve İmalat alt kategorilerinin her birinde en başarılı ilk 3 şirket ödül alacak. Toplamda markalaşma konusunda en başarılı öyküye sahip olan 12 şirket ödüllendirilmiş olacak.

İkinci grupta ise cirosu 10 milyon TL ye kadar olan şirketler, küçük işletmeler olarak değerlendirilecek. Yine büyük jüri, bu şirketler içinden markalaşma yolunda başarılı performans sergileyen ilk 3'ü seçerek ödüllendirecek.

Hangi Firmalar Katılabilir?
Yarışmaya merkezi İstanbul dışında bulunan bütün şirketler başvurabiliyor. Başvuru yapanlarda patent ve marka sahibi olma koşulu aranıyor. 

Başvurular 25 Ekim 2014 tarihine kadar www.anadolumarkalari.com sitesinden yapılabilir. 


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al