CANLI DESTEK Sistemimize Hoşgeldiniz
LiveZilla Live Chat Software

ONLINE HİZMETLER

MARKA ARAŞTIRMASI

    • Detaylı Araştırma İçin Tıklayınız.
DESTEK ONLINE
Dosyalarınızın süreçlerini takip etmek içintıklayınız.
ONLINE BAŞVURU
Hizmet almak için tıklayınız
ORTAKLIK SİSTEMİ
Destek Ortaklık Sistemi’ne giriş için tıklayınız.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Marka, patent, tasarım ve diğer sorularınızı uzmanlarımıza danışmak   için formu doldurunuz. Görüşme talebiniz için lütfen tıklayınız.

Biz Kimiz?Destek Patent
, 1983 yılında sınai haklar (marka, patent, endüstriyel tasarım) alanında hizmet vermek amacıyla halen kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Kemal Yamankaradeniz başkanlığında Bursa'da kurulmuştur.

Destek Patent, Türkiye'de sınai haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek müşterilerinin global pazarlarda rekabet şansını artırmak hedefiyle yola çıkmıştır. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı, doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

2001 yılında Türkiye'de ilk kez sınai haklar konusunda ISO 9000 ve ardından ISO 9001 kalite yönetim sistem belgelerini alan Destek Patent, bugün Bursa, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere 7 ilde, kendi şubelerinde 200 personeliyle hizmet vermektedir. Ekibinin %60’ı lisans ve üstü mezunudur.

Hizmetlerinin temelini, marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliğinin yanı sıra, sınai haklar danışmanlığı, araştırma, tescil, tescil sonrası işlemler ve stratejiler oluşturmaktadır. Ayrıca özellikle müşterilerinin karşılaştığı hukuki sorunlara çözüm bulmak için sadece sınai haklar konusunda çalışan uzmanlaşmış, özel bir hukuk bölümüne sahiptir.

Destek Patent gelecekte de sınai haklar alanında Türkiye'deki liderliğini korumayı, uluslararası arenada, Türkiye'nin en çok tercih edilen üç patent vekillik şirketinden biri olmayı hedeflemektedir. Bunun için Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Amerika'da büyüyerek, bir dünya şirketi olmayı amaçlamaktadır.

Neden Destek Patent?

  • Öncelikle sınai haklar alanında 30 yılda 60.000'e yaklaşan müşterinin yararlandığı uzmanlık ve kaliteyle buluşmak için.
  • İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana ve Gaziantep’te kendi şubelerinde, uzman personeliyle hizmet veren Destek Patent, uzaktan değil yanı başınızda çözüm üretir. Bünyesinde 10’u Avrupa Patent Vekili olmak üzere toplam 50 Marka ve Patent Vekili görev yapmaktadır.
  • Sektörün ilk ve tek ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesi'ne sahip kurumudur ve ülkemizde sınai haklar bilincinin yaygınlaştırılmasını amaçlayan Uluslararası Patent Birliği’nin (UPB) kurucusu ve etkin bir üyesidir.
  • Türkiye'de bugüne dek yayımlanan marka, patent ve endüstriyel tasarım verilerini kapsayan veri tabanının büyük bölümü müşterilerine www.destekpatent.com.tr üzerinden ücretsiz olarak sunar.
  • Tescil hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık, araştırma, tescil sonrası izleme ve strateji geliştirme hizmetleri de veren Destek Patent’le yalnızca Türkiye’de değil global pazarlarda da daha rekabetçi konuma geçebileceksiniz. Sınai haklar alanında Türkiye lideri olan Destek Patent, dünyada ise marka başvurularında dünya ikincisidir*
*Uluslararası Madrid Marka Müracaatı verilerine göre.
Acerpro